Péntek, 2024-03-29, 02:26
Üdvözöllek Vendég

[ Új üzenetek · Résztvevők · Fórumszabályzat · Keresés · RSS ]
  • Oldal 1 / 1
  • 1
Fórum » Online filmek » Dokumentum filmek » Az Iránytű – The Compass(A titok 2) (online film vagy letöltés)
Az Iránytű – The Compass(A titok 2)
frici35Dátum: Csütörtök, 2011-01-06, 10:48 | Üzenet # 1
admin
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 253
Helyzet: Offline



Az Iránytű – The Compass(A titok 2)

Az Iránytű – The Compass(A titok 2)

Az Iránytű az a film, amit minden olyan embernek ajánlok, aki egy magasabb szintű életet akar élni. Annak, aki maximálisan ki akarja használni az életét, aki eldöntötte, hogy boldogságban, harmóniában, és gazdagon akar élni. Ezt a filmet úgy említik, mint a The Secret ( A Titok) c. film második részét. Feltűnik néhány régi ismerő is, akik a The Secretben is feltűntek. Joe Vitale, Assaraf… Mindenkinek szüksége van iránytűre, hogy megtalálja a saját helyes irányát. Ebben nyújt segítséget ez a nagyszerű film, telis-tele lehetőségekkel és megtapasztalásokkal. Csak úgy élheted teljesen az életed, ha igaz vagy, ha magasra teszed a mércét és követed az iránytűd. Az iránytű egy lehetőség, amire szükséged van, hogy újraértelmezd az álmaid. A biológiai éned az életed csupán 20%-áért felelős, a 80% kizárólag rajtad múlik, hogy hogyan éled a mindennapjaid. Az iránytű egy igazi iránymutató és eszköz ahhoz, hogy kiemelkedően éld meg életed minden napját!

Főszerkesztő (Szalai Attila) véleménye: „Megdöbbentően jó volt a film, annyi inspiráció van benne, hogy teljesen megtisztította az elmémet. Néha, egy-egy röpke pillanatra megállítottam, s elgondolkodtam. Élveztem gondolataim Új Világban való elmerülését. Azt gondoltam, a film nézése közben, hogy ezt a filmet látnia kellene minden embernek. S mivel ezt olvasod, így is lett. Itt az ideje átgondolni az életed, megállni egy pillanatra, s meghozni a legfontosabb döntést: Hogyan akarom leélni az életemet. Ki vagyok, és hova akarok eljutni

online:
Csak felhasználó férhet hozzá

letöltés:
Csak felhasználó férhet hozzá



A legújabb filmek ingyen, ingyen filmek,letöltések, free,filmek,legújabb,online filmek, online,letöltés, 2010,filmek ingyen,ingyen online, film ingyen, online nézheto~,film letöltése, ingyen mozi,2009,2008, akció,horror,dráma,vigjáték, rajzfilm,zenés film, feliratos film,szinkronos film, sorozatok,romantika
 
gyuluskaDátum: Szerda, 2011-04-20, 09:10 | Üzenet # 2
Közlegény
Csoport: Felhasználók
Üzenetek: 1
Helyzet: Offline



Sajnos ezt a filmet nem lehet letölteni tunál segíteni hogy honnan tölcsem le elöre is köszi



A legújabb filmek ingyen, ingyen filmek,letöltések, free,filmek,legújabb,online filmek, online,letöltés, 2010,filmek ingyen,ingyen online, film ingyen, online nézheto~,film letöltése, ingyen mozi,2009,2008, akció,horror,dráma,vigjáték, rajzfilm,zenés film, feliratos film,szinkronos film, sorozatok,romantika
 
Fórum » Online filmek » Dokumentum filmek » Az Iránytű – The Compass(A titok 2) (online film vagy letöltés)
  • Oldal 1 / 1
  • 1
Keresés:

online :