Péntek, 2024-04-19, 17:45
Üdvözöllek Vendég

[ Új üzenetek · Résztvevők · Fórumszabályzat · Keresés · RSS ]
  • Oldal 1 / 1
  • 1
Fórum » Online filmek » akció, dráma,krimi » Halálfutam 2 (Death Race 2) (2010) (feliratos) (Danny Trejo -(Goldberg) Sean Bean -(Markus Kane))
Halálfutam 2 (Death Race 2) (2010) (feliratos)
frici35Dátum: Kedd, 2011-02-15, 07:31 | Üzenet # 1
admin
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 253
Helyzet: Offline



Halálfutam 2 (Death Race 2) (2010) (feliratos)

hajálfutam 2 (2010)

Rendező:
Roel Reiné

Szereplők:
Danny Trejo -(Goldberg)
Sean Bean -(Markus Kane)
Lauren Cohan -(September Jones)
Ving Rhames -()
Tanit Phoenix -(Katrina Banks)
Luke Goss -(Carl ‘Luke’ Lucas)
Robin Shou -(14K)
Frederick Koehler -(Lists)
Bjorn Steinbach
Joe Vaz -(Rocco)

A nem is túl távoli jövőben az Egyesült Államok gazdasága hanyatlani kezd a egyre növekvő, kezelhetetlenné vált bűnözés miatt. A megnövekedett számú elítélt miatt magánprofitból épült börtönök jönnek létre, ahol a hidegvérű gyilkosok és szociopaták saját társadalmat hoznak létre. A legrosszabb mind között a Terminal Island.A rendőrgyilkosság miatt életfogytra ítélt Carl Lucas (Lucas Goss) is ide kerül, akárcsak September Jones (Lauren Cohan) egy könyörtelen ex-televíziós, aki egy új valóságshow-t talál ki, a Halálfutamot. A derbyben a fegyencek felfegyverzett, spéci járgányokkal harcolnak egymás ellen, és csak egyikük maradhat életben – aki pedig elég futamot nyert, akár a szabadságát is visszakaphatja. Lucas jelentkezik a versenyre, és ezzel egy új legenda születik: Frankenstein.

online:
Csak felhasználó férhet hozzá


letöltés:
Csak felhasználó férhet hozzá



A legújabb filmek ingyen, ingyen filmek,letöltések, free,filmek,legújabb,online filmek, online,letöltés, 2010,filmek ingyen,ingyen online, film ingyen, online nézheto~,film letöltése, ingyen mozi,2009,2008, akció,horror,dráma,vigjáték, rajzfilm,zenés film, feliratos film,szinkronos film, sorozatok,romantika
 
Fórum » Online filmek » akció, dráma,krimi » Halálfutam 2 (Death Race 2) (2010) (feliratos) (Danny Trejo -(Goldberg) Sean Bean -(Markus Kane))
  • Oldal 1 / 1
  • 1
Keresés:

online :