Szerda, 2024-05-08, 16:14
Üdvözöllek Vendég

[ Új üzenetek · Résztvevők · Fórumszabályzat · Keresés · RSS ]
  • Oldal 1 / 1
  • 1
Fórum » Online filmek » Rajzfilmek és gyermekfilmek » Én kicsi pónim: Az elveszett szivárvány 2006 (Műfaj : animácó Magyar szinkron)
Én kicsi pónim: Az elveszett szivárvány 2006
macseszDátum: Kedd, 2010-06-01, 08:40 | Üzenet # 1
Őrmester
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 258
Helyzet: Offline





My Little Pony: The Runaway Rainbow
Én kicsi pónim: Az elveszett szivárvány 2006


Műfaj : animácó
Magyar szinkron










Rövid leirás:Történetünk főhősét, a kis egyszarvút fontos feladatra jelölték ki. O~ lesz az új póni-hercegnő, aki az év első szivárványát festi majd Pónifalva egére. Van azonban egy aprócska probléma az új póni-hercegnővel. Mégpedig az, hogy a kötelességnél egyelőre jobban érdekli őt a szórakozás. A kis felelőtlen póni varázsbotjának egyetlen óvatlan suhintásával bajba sodorja Pónifalvát: a pónik birodalmából sorra tűnnek el a szivárványok! Most aztán tényleg vége a tréfának! A póni hercegnő és barátai útra kelnek, hogy helyre hozzák a hibát, és visszaszerezzék Pónifalva szivárványait.



ONLINE:




A legújabb filmek ingyen, ingyen filmek,letöltések, free,filmek,legújabb,online filmek, online,letöltés, 2010,filmek ingyen,ingyen online, film ingyen, online nézheto~,film letöltése, ingyen mozi,2009,2008, akció,horror,dráma,vigjáték, rajzfilm,zenés film, feliratos film,szinkronos film, sorozatok,romantika
 
Fórum » Online filmek » Rajzfilmek és gyermekfilmek » Én kicsi pónim: Az elveszett szivárvány 2006 (Műfaj : animácó Magyar szinkron)
  • Oldal 1 / 1
  • 1
Keresés:

online :