Szombat, 2024-04-20, 05:41
Üdvözöllek Vendég

[ Új üzenetek · Résztvevők · Fórumszabályzat · Keresés · RSS ]
  • Oldal 1 / 1
  • 1
Fórum » Online filmek » Zenés,táncos » Randiztam egy sztárral (2010) StarStruck (Nyelv/Magyar szinkron)
Randiztam egy sztárral (2010) StarStruck
macseszDátum: Csütörtök, 2010-05-06, 08:18 | Üzenet # 1
Őrmester
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 258
Helyzet: Offline




Randiztam egy sztárral (2010)
StarStruck

Műfaj: Családi, Romantikus, Vígjáték, Zenés
Évjárat: 2010
Nyelv/Magyar szinkron


Rendezte:
Michael Grossman

Szereplők:
Sterling Knight (Christopher Wilde)
Danielle Campbell (Jessica Olson)
Maggie Castle (Sara Olson)
Brandon Smith (Stubby)
Chelsea Staub (Alexis Bender)
Dan O'Connor (Dean Olson)
Beth Littleford (Barbara Olson)



Rövid leirás: Ebben a kalandokkal teli, zenés filmben Jessica Olson, a barátságos vidéki lány meglátogatja Los Angelesben élő nagymamáját és szerelemmel fűszerezett kalandokba keveredik miután derült égből villámcsapásként megismerkedik Christopher Wilde-dal, a fiatal hollywoodi popsztárral. Úgy tűnik Christophernek mindene megvan: híres, gazdag, hollywoodi filmszerződése is alakul. A Jessicával való találkozás viszont rádöbbenti, hogy egy nagyon fontos dolgot kihagyott: még sosem volt önmaga. A városban együtt töltött nap után barátok lesznek. Ezt a barátságot tesz próbára Christopher, amikor nyilvánosan tagadja ismeretségüket. Christophernek el kell döntenie, mi a fontosabb: az, hogy önmaga vagy hogy, filmsztár legyen.



ONLINE:
Csak felhasználó férhet hozzá

letöltés:

Csak felhasználó férhet hozzá



A legújabb filmek ingyen, ingyen filmek,letöltések, free,filmek,legújabb,online filmek, online,letöltés, 2010,filmek ingyen,ingyen online, film ingyen, online nézheto~,film letöltése, ingyen mozi,2009,2008, akció,horror,dráma,vigjáték, rajzfilm,zenés film, feliratos film,szinkronos film, sorozatok,romantika
 
Fórum » Online filmek » Zenés,táncos » Randiztam egy sztárral (2010) StarStruck (Nyelv/Magyar szinkron)
  • Oldal 1 / 1
  • 1
Keresés:

online :