Péntek, 2024-05-03, 22:49
Üdvözöllek Vendég

[ Új üzenetek · Résztvevők · Fórumszabályzat · Keresés · RSS ]
  • Oldal 1 / 1
  • 1
Fórum » Online filmek » Sorozatok » Tövismadarak (1983)The Thorn Birds (Magyar szinkron)
Tövismadarak (1983)The Thorn Birds
macseszDátum: Csütörtök, 2010-06-03, 08:06 | Üzenet # 1
Őrmester
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 258
Helyzet: Offline




Tövismadarak (1983)The Thorn Birds

Műfaj:Sorozat
Évjárat: 1983
Magyar szinkron

Rendezte:
Daryl Duke

Szereplők:
Richard Chamberlain (Ralph de Bricassart)
Rachel Ward (Meggie Cleary)
Christopher Plummer (Vittorio Contini-Verchese)
Bryan Brown (Luke O'Neill)
Jean Simmons (Fiona 'Fee' Cleary)
Richard Kiley (Paddy Cleary)
Piper Laurie (Anne Mueller)
Brett Cullen (Bob Cleary)



Rövid leirás:Egy sorozat, mely bemutatását követően szinte azonnal klasszikussá vált! Colleen McCullough ausztrál írónő regényét a század egyik legszebb és egyben legabszurdabb szerelmi történeteként említik az angolszász irodalomban. Egy katolikus pap és egy nő beteljesületlenül is beteljesült nagy szerelme áll a regény, illetve a belőle készült filmsorozat középpontjában, amely 1983-as bemutatása óta rendületlenül a mindenkori toplisták élén áll. A Magyar Televízió elsőként 1990-ben tűzte műsorra az amerikai tv-sorozatot. Bizonyára sok néző örömére és sokak ismételt kérésére - az elkövetkező hetekben újra figyelemmel kísérhetik Ralph és Maggie felejthetetlen szerelmének történetét.



tölsd le lr:1 rész

Csak felhasználó férhet hozzá


MÁSODIK RÉSZ IS LETÖLTHETŐ FEL LETT RAKVA wink
HARMADIK RÉSZ JAVITVA ÉS ÚJRA FEL TÉVE wink

online lr:2rész

Csak felhasználó férhet hozzá



online vagy tölsd lr:4 rész

Csak felhasználó férhet hozzá






A legújabb filmek ingyen, ingyen filmek,letöltések, free,filmek,legújabb,online filmek, online,letöltés, 2010,filmek ingyen,ingyen online, film ingyen, online nézheto~,film letöltése, ingyen mozi,2009,2008, akció,horror,dráma,vigjáték, rajzfilm,zenés film, feliratos film,szinkronos film, sorozatok,romantika
 
macseszDátum: Csütörtök, 2010-06-03, 08:08 | Üzenet # 2
Őrmester
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 258
Helyzet: Offline



ESZTY072 kérése :)



A legújabb filmek ingyen, ingyen filmek,letöltések, free,filmek,legújabb,online filmek, online,letöltés, 2010,filmek ingyen,ingyen online, film ingyen, online nézheto~,film letöltése, ingyen mozi,2009,2008, akció,horror,dráma,vigjáték, rajzfilm,zenés film, feliratos film,szinkronos film, sorozatok,romantika
 
SatyaDátum: Kedd, 2010-10-05, 19:15 | Üzenet # 3
Közlegény
Csoport: tag
Üzenetek: 2
Helyzet: Offline



macsesz, Kedves Macsesz, miért nem tudom letölteni a Tövismadarak Második és Harmadik részét? Szia: Tejbumi! pordanysandor@t-online.hu

Hozzáadva (2010-10-05, 19:15)
---------------------------------------------
macsesz, Kedves Macsesz most írom le az igazat, nem mintha az előbb hazudtam volna: Édesanyám szerettem volna a Tövismadarakkal meglepni, de nem megy! Ezért kérlek, hogy segíts ha tudsz! ifj. Pordány Sándor pordanysandor@t-online.hu



A legújabb filmek ingyen, ingyen filmek,letöltések, free,filmek,legújabb,online filmek, online,letöltés, 2010,filmek ingyen,ingyen online, film ingyen, online nézheto~,film letöltése, ingyen mozi,2009,2008, akció,horror,dráma,vigjáték, rajzfilm,zenés film, feliratos film,szinkronos film, sorozatok,romantika
 
macseszDátum: Kedd, 2010-10-05, 19:39 | Üzenet # 4
Őrmester
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 258
Helyzet: Offline



Satya, Találtam egy fajta letölthető módot ha érdekel fel rakom biggrin wink üdv



A legújabb filmek ingyen, ingyen filmek,letöltések, free,filmek,legújabb,online filmek, online,letöltés, 2010,filmek ingyen,ingyen online, film ingyen, online nézheto~,film letöltése, ingyen mozi,2009,2008, akció,horror,dráma,vigjáték, rajzfilm,zenés film, feliratos film,szinkronos film, sorozatok,romantika
 
SatyaDátum: Kedd, 2010-10-05, 19:50 | Üzenet # 5
Közlegény
Csoport: tag
Üzenetek: 2
Helyzet: Offline



macsesz, Szia! ifj. Pordány Sándor vagyok, nem tudom letölteni a Tövismadarak Második és Harmadik Részét, az Elsővel nem volt semmi Gondom!



A legújabb filmek ingyen, ingyen filmek,letöltések, free,filmek,legújabb,online filmek, online,letöltés, 2010,filmek ingyen,ingyen online, film ingyen, online nézheto~,film letöltése, ingyen mozi,2009,2008, akció,horror,dráma,vigjáték, rajzfilm,zenés film, feliratos film,szinkronos film, sorozatok,romantika
 
Fórum » Online filmek » Sorozatok » Tövismadarak (1983)The Thorn Birds (Magyar szinkron)
  • Oldal 1 / 1
  • 1
Keresés:

online :