Csütörtök, 2024-04-25, 14:54
Üdvözöllek Vendég

[ Új üzenetek · Résztvevők · Fórumszabályzat · Keresés · RSS ]
  • Oldal 1 / 1
  • 1
A fórum moderátora: macsesz  
Fórum » macsesz » Macsesz foruma » FAKANÁL A KÉZBEN ÉS IZZIBEN ALKOSUNK VALAMI (Rántotta gombával)
FAKANÁL A KÉZBEN ÉS IZZIBEN ALKOSUNK VALAMI
macseszDátum: Szombat, 2010-03-06, 02:00 | Üzenet # 1
Őrmester
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 258
Helyzet: Offline



Kisebb vita alakult ki, hogy ez most reggelire vagy vacsorára ideális étek-e. Dönteni végül nem sikerült, így ezt rátok bízzuk.

– Meleg reggelit általában hétvégén szoktunk készíteni, amikor nem kell annyira sietni, és mindenki itthon van. Legtöbbször valamilyen rántottát sütünk - Most szombaton a rántotta volt soron, abból is a gombás változat, mivel volt a hűtőben néhány fej gomba.

Hozzávalók (2-3 személyre):
5 db tojás
kb. 20 dkg gomba
1 nagy fej lilahagyma

olaj

– Az olajat felhevítettem, a felkockázott hagymát megdinszteltem. Hozzáadtam a felszeletelt gombát és saját levében kicsit megpároltam. Közben a tojást sóval felvertem, hozzáöntöttem a gombás hagymához és hagytam sülni. Kétszer-háromszor kicsit megkevertem, de nem vittem túlzásba, mert úgy szeretjük, ha nagy darabokban marad a tojás. Friss kenyérrel, paradicsommal, uborkával és hideg tejjel fogyasztjuk.





A legújabb filmek ingyen, ingyen filmek,letöltések, free,filmek,legújabb,online filmek, online,letöltés, 2010,filmek ingyen,ingyen online, film ingyen, online nézheto~,film letöltése, ingyen mozi,2009,2008, akció,horror,dráma,vigjáték, rajzfilm,zenés film, feliratos film,szinkronos film, sorozatok,romantika
 
macseszDátum: Vasárnap, 2010-03-07, 12:22 | Üzenet # 2
Őrmester
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 258
Helyzet: Offline



2010.03.07

Bugaci töltött csirke recept

Hány személyre: 4

» 1 nagyobb csirke
» 10 dkg füstölt szalonna
» 15 dkg gomba
» 10 dkg zöldborsó
» 1 nyers és egy kemény tojás
» 15 dkg szárnyasmáj
» 1 csomó petrezselyemzöld
» 15-20 dkg főtt rizs
» só, bors
» 5 dkg zsír
A felkockázott szalonna zsírját kisütjük, majd megpirítjuk benne a szintén kockákra vágott májat, a felaprózott gombát és petrezselymet. Eközben a cukorborsót megfőzzük. A két keményre főtt tojást megpucoljuk, majd ezeket is kockákra vágjuk. Fogunk egy tálat, és összekeverjük benne a párolt rizst, a cukorborsót, a kemény és a nyers tojásokat valamint a gombás májat. Ezt betöltjük a csirke bőre alá, majd sütőben vagy grillen pirosra, ropogósra sütjük, és már kínálhatjuk is.




A legújabb filmek ingyen, ingyen filmek,letöltések, free,filmek,legújabb,online filmek, online,letöltés, 2010,filmek ingyen,ingyen online, film ingyen, online nézheto~,film letöltése, ingyen mozi,2009,2008, akció,horror,dráma,vigjáték, rajzfilm,zenés film, feliratos film,szinkronos film, sorozatok,romantika
 
macseszDátum: Szerda, 2010-03-10, 13:51 | Üzenet # 3
Őrmester
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 258
Helyzet: Offline



2010.03.10

Nyúgottan irjátok meg milyen recept elkészitését akarnátok itt látni, és ti is csatolhatok a saját finom és gyorsan elkészitő ételeitekből smile



A legújabb filmek ingyen, ingyen filmek,letöltések, free,filmek,legújabb,online filmek, online,letöltés, 2010,filmek ingyen,ingyen online, film ingyen, online nézheto~,film letöltése, ingyen mozi,2009,2008, akció,horror,dráma,vigjáték, rajzfilm,zenés film, feliratos film,szinkronos film, sorozatok,romantika
 
macseszDátum: Péntek, 2010-03-12, 23:21 | Üzenet # 4
Őrmester
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 258
Helyzet: Offline



2010.03.12 - Tojáspörkölt tejfölösen
Kategória: Tojásételek
Hozzávalók: 4 személyre kb. 8 tojás
1 fej vöröshagyma
1 pohár tejföl (kb. 2 dl)

piros paprika
ecet
cukor
Elkészítés: A tojásokat megfőzöm, felkarikázom.
A hagymát apróra vágom, kevés olajon megdinsztelem, félre húzom, megszórom piros paprikával, és hozzáadom a felkarikázott főtt tojásokat.
Összekeverem, majd hozzáadom a pohár tejfölt, forralásig melegítem.
Ízlés szerint adok hozzá sót, pici cukrot, ecetet.
Ha esetleg híg, akkor pici liszttel sűrítem.
Tarhonyával, vagy nokedlivel tálalom.
Aki szereti, savanyúságot is fogyaszthat hozzá.




A legújabb filmek ingyen, ingyen filmek,letöltések, free,filmek,legújabb,online filmek, online,letöltés, 2010,filmek ingyen,ingyen online, film ingyen, online nézheto~,film letöltése, ingyen mozi,2009,2008, akció,horror,dráma,vigjáték, rajzfilm,zenés film, feliratos film,szinkronos film, sorozatok,romantika
 
FLASHDátum: Szombat, 2010-03-13, 00:08 | Üzenet # 5
Közlegény
Csoport: VIP
Üzenetek: 9
Helyzet: Offline



Ez tetszik innen még én is tudok főzni egyes mást book hands ok shy



A legújabb filmek ingyen, ingyen filmek,letöltések, free,filmek,legújabb,online filmek, online,letöltés, 2010,filmek ingyen,ingyen online, film ingyen, online nézheto~,film letöltése, ingyen mozi,2009,2008, akció,horror,dráma,vigjáték, rajzfilm,zenés film, feliratos film,szinkronos film, sorozatok,romantika
 
Fórum » macsesz » Macsesz foruma » FAKANÁL A KÉZBEN ÉS IZZIBEN ALKOSUNK VALAMI (Rántotta gombával)
  • Oldal 1 / 1
  • 1
Keresés:

online :