Csütörtök, 2024-05-16, 18:00
Üdvözöllek Vendég

[ Új üzenetek · Résztvevők · Fórumszabályzat · Keresés · RSS ]
  • Oldal 1 / 1
  • 1
Fórum » Online filmek » Romantika vigjáték » Hercegnő védelmi program(2009) (Hun szinkron)
Hercegnő védelmi program(2009)
Dana16Dátum: Hétfő, 2010-04-19, 20:57 | Üzenet # 1
Vezér-ezredes
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 101
Helyzet: Offline



Hercegnő védelmi program

Családi, Kaland, Vígjáték

Rendezte:
Allison Liddi

Szereplők:
Selena Gomez (Carter Mason)
Demi Lovato (Rosalinda/Rosie Gonzales)
Jamie Chung (Chelsea Barnes)
Nicholas Braun (Ed)

Ebben a kalandvígjátékban a tizenéves Carter Mason, egy gyakorlatias vidéki lány és Rosalinda Marie Montoya Fiore, a képzeletbeli, paradicsomi Costa Luna fiatal hercegkisasszonya Carter szülővárosába, Lake Monroe-ba kerülnek, miután Carter apja, a titkos Nemzetközi Hercegnővédelmi Program (PPP) ügynöke megmenti Rosalindát a szomszédos ország diktátorának puccskísérletétől. A bizonytalan Carter segítségével Rosie látogatóba érkezett iowai unokatestvérnek adhatja ki magát, cserébe Cartert jelöli iskolai királynőnek. Bár Carter és Rosie egymás tökéletes ellentétei, mégis össze kell fogniuk, hogy meghiúsítsák a Costa Luna-i hatalomátvételi kísérletet, féltékeny osztálytársaik fortélyairól már nem is beszélve.

Online:

Katt ide



A legújabb filmek ingyen, ingyen filmek,letöltések, free,filmek,legújabb,online filmek, online,letöltés, 2010,filmek ingyen,ingyen online, film ingyen, online nézheto~,film letöltése, ingyen mozi,2009,2008, akció,horror,dráma,vigjáték, rajzfilm,zenés film, feliratos film,szinkronos film, sorozatok,romantika
 
eszty072Dátum: Kedd, 2010-05-18, 21:17 | Üzenet # 2
Közlegény
Csoport: VIP
Üzenetek: 4
Helyzet: Offline



halloka, mert van hogy a film kozepen beugrik valami kod, "hogy 56 perc mulva lehet tovabb nezni"-talan- mert nekem nincs arra idom hogy varjam. Es igy ketszer bekepcsoltam a filmet, meg 1.x se neztem meg vegig.............hahahaha .........puszika



A legújabb filmek ingyen, ingyen filmek,letöltések, free,filmek,legújabb,online filmek, online,letöltés, 2010,filmek ingyen,ingyen online, film ingyen, online nézheto~,film letöltése, ingyen mozi,2009,2008, akció,horror,dráma,vigjáték, rajzfilm,zenés film, feliratos film,szinkronos film, sorozatok,romantika
 
macseszDátum: Szerda, 2010-05-19, 08:51 | Üzenet # 3
Őrmester
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 258
Helyzet: Offline



Quote (eszty072)
halloka, mert van hogy a film kozepen beugrik valami kod, "hogy 56 perc mulva lehet tovabb nezni"-talan- mert nekem nincs arra idom hogy varjam. Es igy ketszer bekepcsoltam a filmet, meg 1.x se neztem meg vegig.............hahahaha .........puszika

megoldva, legközelebb jellezzétek a " Rossz linkek" fórumba biggrin




A legújabb filmek ingyen, ingyen filmek,letöltések, free,filmek,legújabb,online filmek, online,letöltés, 2010,filmek ingyen,ingyen online, film ingyen, online nézheto~,film letöltése, ingyen mozi,2009,2008, akció,horror,dráma,vigjáték, rajzfilm,zenés film, feliratos film,szinkronos film, sorozatok,romantika
 
Fórum » Online filmek » Romantika vigjáték » Hercegnő védelmi program(2009) (Hun szinkron)
  • Oldal 1 / 1
  • 1
Keresés:

online :